Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2009, 21:59   #106
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Monopolizuję sobie komentarze

Informuję, że wyjeżdżam sobie na tydzień (data nieobecności w podpisie). Daję słowo harcerza (a że nie jestem harcerzem, to jest ono mało warte, ale...), że post mimo to pojawi się najdalej pojutrze. Różnica będzie taka, że nie będziecie mnie mogli swobodnie o nic pytać, ani na mnie marudzić do powrotu niżej podpisanego.

edit.

Jak widać, moje harcerskie słowo jest nic nie warte. Jedyna kafejka w miejscowości w której jeszcze przebywam postanowiła zrobić sobie remont. Tym samym post dopiero dziś. Upiększacze (jakieś obrazki znaczy) jutro zostaną dodane. Wszelkie uwagi na temat posta, też przyjmuję jutro w wieczornych godzinach.
 

Ostatnio edytowane przez Zapatashura : 20-07-2009 o 11:19.
Zapatashura jest offline