Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2009, 19:48   #22
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Ork paladyn jest moją postacią prowadzoną w innej sesji. Nie ma być żadnym odniesieniem to tego co będzie działo się tu (no chyba że gdzieś przewinie się w formie epizodu). W kwestii łamania stereotypu... mam raczej na myśli pokazanie tego, że postacie "zielone" też mogą być odgrywane w sposób oryginalny, ciekawy... i czasem z jajem.

Czy dobre postacie? A czymże jest dobro? Czym zło? Jeśli nie odpowiednim doborem argumentów?

Postać może być złośliwa, może być samolubna... może równie dobrze być wierna swym ideałom... Zależy to tylko i wyłącznie od Ciebie. Poproszę KP. Będziemy rozmawiać o konkretach.

Narazie dostałem 4 karty... Zadziwiła mnie ich jakość (w zdecydowanie pozytywnym tego słowa znaczeniu). Sesja więc (zgodnie z obietnicą) ruszy. Tego jestem już pewien

edit:
@ Maciekafc. Sorki. Oczywiście nie jesteś w żaden sposób pokrzywdzony! Podsyłaj KP. Jeśli będzie dobre, zaczniesz po prostu w trakcie przygody...
@ Alaronie... to samo... Czekam na Twoją postać.
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline