Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2009, 17:47   #1
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Kursk 1943 r. - "Pancerna Pięść"

Witam szanownych graczy i przyszłych czytelników na sesji historycznej poświęconej bitwie na łuku kurskim.

Miejsce to służyć będzie umieszczaniu wszelkie uwagi, komentarze, opinie itp, itd na temat sesji.

Zasady obowiązujące w sesji:
1. Odpisujemy minimalnie raz na tydzień. Prosiłbym was drodzy gracze o informację o każdej nieobecności dłuższej niż tydzień. Taka grzecznościowa formuła, która usprawni grę.
2. Długość postów. Tutaj nie ustalam jakiegoś minimum, ale liczę na wasze wyczucie. Kiedy potrzeby jest elegancki opis miejsca, rozmowy itp, a kiedy wystarczy trzylinijkowy post. Dzięki KP poznałem trochę wasz styl więc myślę, że nie będzie z tym żadnego problemu.
Odnośnie technicznej strony postów to myślę, że tak.
- opisy, i zwykłą narrację piszemy normalną czcionką;
- dialogi, też normalną, tylko poszczególne kwestie osób zaczynamy od myślnika;
- myśli bohatera kursywą;
- ewentualnie jeśli chcecie możecie pogrubiać imona;
3. Odnośnie kolejności pisania postów, zasadniczo nie ma tako owej, ale może się zdarzyć że zaistnieje konieczność wprowadzenia takiej. Chodzi na przykład o sytuację, gdy dowódca musi podjąć decyzję i wydać rozkaz, a od tego zależy los całej załogi.

W tym wątku będę też umieszczał informację techniczne dotyczące wojska, szczegółów czołgu czy bitwy. Czasami więc niezbędne okaże się zajrzenie tu.

To chyba tyle na początek.
Na koniec proszę o wpisanie się tu wszystkich graczy i potwierdzenie swojego udziału w sesji.

Życzę miłej lektury.


P.S. Zapomniałem o bardzo ważnej rzeczy. Czego oczekuję od waszych postów. Pierwotna koncepcja, o której pisałem w rekrutacji uległa delikatnej zmianie. Planowałem początkowo odrazu zacząć od umieszczenia was w rejonie Kurska. W toku przygotowań wpadłam na pomysł, że ciekawie będzie ukazać wcześniejszą drogę batalionu. I tak właśnie zaczynamy: od retrospekcji opowiadającej o waszym szkoleniu w Paderborn.
Chciałbym byście w waszych postach opisali to z perspektywy waszego bohatera.
Jak on to przeżył i jak widział wydarzenia opisane przeze mnie. Elementy najważniejsze moim zdaniem (i chciałbym żebyście się do tego odnieśli choć w paru słowach w waszych postach) to:
- pierwsza wpadka "Gapy" - jak się wtedy czuł was bohater;
- co myślicie o nowym czołgu, który widzicie pierwszy raz na oczy;
- prorocze sny "Gapy", a szczególnie ten ostatni.
Możecie też tworzyć własne wspomnienia i sytuacje, które mogły się wydarzyć w czasie szkolenia.
To teraz już chyba wszystko.
 

Ostatnio edytowane przez brody : 15-07-2009 o 18:55. Powód: dopisek
brody jest offline