Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2009, 07:23   #32
Mistyk
 
Mistyk's Avatar
 
Reputacja: 1 Mistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwu
Hmm, powiem szczerze, do wczoraj skład drużyny miałem gotowy, jednak ostatnie dwie kart przyprawiły mnie o poważny ból głowy... Główny problem polegał na tym, czy przy przyjmowaniu graczy do sesji powinienem kierować się ich klasami, czy też ocenić karty, i dopuścić do gry najlepszych [przynajmniej w mojej opinii]. Dodatkowym problemem było wyłonienie tych najlepszych co zawsze sprawia mi problem, jednak ostateczny skład drużyny:

Asmorinne - Czarodziejka
Stibum - Bard [bardka, chociaż jakoś nigdy nie byłem do tego słowa przekonany]
Chester90 - Kapłan
Kelly - Wojownik
Kerm - Zaklinacz
Mi Raaz - Druid
Szarlej - Łotr

Pierwszy post będzie dzisiaj, ewentualnie jutro, czekam jeszcze na czary od Kerma, mamy stosunkowo dużo klas czarujących więc właściwie masz pełną dowolność, ewentualnie skonsultuj to z innymi, głównie z Asmorinne, Stibium, wysłałem Ci pm z moimi wymaganiami co do barda, daj znać czy je akceptujesz.
 
Mistyk jest offline