Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2009, 15:08   #518
Nemo
 
Nemo's Avatar
 
Reputacja: 1 Nemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumny
A ja nigdzie nie wyjeżdżam, a mój post nadchodzi niczym czerwona fala.

Swoją drogą...
Cytat:
Swoją drogą czy świadomym Pan był, że zatrudniasz Pan to pracy dla miasta dwoje cholernych elfich morderców z gildii z Telflammar?!
Cytat:
- Moja droga panno Błysk. Przyznam szczerze, że nie mam pewności odnośnie wszystkich osób w tym pomieszczeniu i jest to swojego rodzaju ryzyko. Jestem gotowy je podjąć, głównie z polecenia przełożonego. Jednak w odniesieniu do pani persony… jak i tej pani towarzysza, wiem znacznie więcej niż się wam wydaje. Jak zapewne jest pani świadoma… ściany mają uszy. Zapewniam równocześnie, że słyszałem o was same „dobre” rzeczy.
Zvarri! The truth has once again been elegantly revealed to me!
Z pewnością, dżentelmen Dracen mówił właśnie o zabójczym zawodzie elfiej pary!
 
__________________
A true gamer should do his best to create the most powerful character possible! And to that end you need to find the most gamebreaking combination of skills, feats, weapons and armors! All of that for the ultimate purpose of making you character stronger and stronger!
That's the true essence of the RPG games!
Nemo jest offline