Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2009, 15:12   #13
Szaine
 
Szaine's Avatar
 
Reputacja: 1 Szaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputację
MadWolf, z czarami, to zrób własne. Jeśli nie otrzymasz tej umiejętności, to i tak czary będziesz posiadał, ale podstawowe, mało ciekawe i raczej nie innowacyjne. Głównym celem tworzenia własnych czarów jest fakt, że gracz ma większe pole do popisu i ogólnie ubarwia grę, np. siedzisz przy ognisku, jesteś magiem ognia i robisz malutkie wirujące kuleczki ognia krążące wokół ogniska. Sam tworzysz czary, dobierasz je do sytuacji. Tak na prawdę nie trzeba było by ich wypisywać, ale chcę pokazać jakie są właściwe, a jakie nie, a podczas gry, po konsultacji ze mną będzie można tworzyć własne czary bez wpisywania ich gdziekolwiek, po prostu na daną chwilę, potrzebę.

Sama się śmiałam, że taki pokeball mi wyszedł, ale nie, nie broń Cię Panie, to nie pickachu go!

Ranga maksymalna to mistrz/ profesor. Wybierzcie sobie, którą chcecie mieć. Jeśli weźmiesz nowicjusza, to już zobaczę na jakim etapie nauk będziesz, ale pewnie nie będzie Twój awans trwał 2 lat.

Kaworu, Diabeł może posiadać dwa klejnoty, jednak pierwszy będzie wrodzonym, a z drugiego będzie miał tylko naleciałości. Np. podstawowy kryształ to ogień, ale zabił już paru magów, pochłaniając ich kamienie i powoli zaczął wydobywać się kryształ powietrza i takowy mag, będzie mógł używać słabej telekinezy. Jednak do uczenia się i rzucaniu czarów tej drugiej dziedziny potrzeba więcej kryształów pożądanej dziedziny.

Co do zwierzęcych zaklęć, takich jak wybudzenie Enta, przywołanie roju os, przywołanie niedźwiedzia itp., to są to zaklęcia z dziedziny natury. Brązowy kryształ posługuje się zarówno fauną jak i florą.

Przejmowanie kontroli nad inną osobą nie należy do iluzji. Można wyłączyć przeciwnikowi jakiś zmysł, ogłuszyć go czarem, ale nie przejąć nad nim kontroli. Można za to robić klony, które po jakimś tam czasie znikają i mają ograniczenia.
 
__________________
"Promise me this
If I lose to myself
You won't mourn a day
And you'll move onto someone else."
Szaine jest offline