Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2009, 22:44   #17
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Uuuuuuuuuuuu, kryształy wrośnięte w tors? Mam dodatkową motywację, sesese

W sprawie kryształów- jeśli Diabolista ma kryształ A (oryginalny) i kryształ B (wchłonięty), to może rzucać niepowtarzalne zaklęcia, które są połączeniem dwóch szkół magii? Na przykład mag z kryształem natury i nekromancji może stworzyć jakieś mroczne ziarna, które kiełkują w ciele itp?

A właśnie, czy fakt wrośnięcia w ciało kryształu nie czyni Diabolisty łatwym do rozpoznania? W sensie, wystarczy sobie spojrzeć na jego ciało i już widać, że z jego kryształem jest coś nie tak. Miałem plana na postać, która uwodząc, podstępem zwabia do siebie czarodziei i ofiarowuje im miłość, a potem wysysa magię, ale nie wiem, czy to przejdzie, skoro gołym okiem widać, jakie kto rzuca czary i jakie ma moce. Czy istnieje jakiś sposób, by Diabolista udawał jednokolorowego maga (poza kryształem iluzji)? Coś, co by było powszechne w tej organizacji?

EDIT: Jak rozumiem, umiejętności tworzenia zaklęć nie można zdobyć, tak? A te zaklęcia początkowe... mamy opisać tylko te bojowe i możemy uznać, że postać posiada nieograniczoną ilość pomniejszych, "nastrojowych", czy jak nie posiada tej zdolności tworzenia, to nic z tego?

I ile zaklęć chcesz, zęby było wypisanych. W sesji chodzi o magię, wiec chyba powinno ich być trochę, ale nie chcę też przesadzić, tym bardziej, że mam dość sporo pomysłów...

EDIT2: Co oznacza owy "krytyk" dodawany do punktów życia? Wiem, że punkty życia to powoła cechy życie + krytyk, nie wiem tylko, co to jest. Wynik rzutu kostką? I jaką wartość ma jeden punkt życia? Po władowaniu w tą cechą 16 punktów mój mag ma bazowo 8 i w teorii powinno to być dużo, ale naleciałości dedekowe uniemożliwiają ocenę Mogłabyś podać jakieś przybliżenie, żebyśmy wiedzieli, ile PŻ to dużo, a ile mało? Np: ile zadaje taka kula ognista?
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 17-07-2009 o 23:46.
Kaworu jest offline