Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2009, 15:49   #10
Mal
 
Mal's Avatar
 
Reputacja: 1 Mal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodze
Było wielu chętnych? Chyba żartujesz. Już się zaczynałem zastanawiać nad rezygnacją. Rekrutacja niestety została zamknięta automatycznie. Mam zamiar zaczekać, posiedzieć, popatrzeć. Jeśli będzie tragicznie, to zrobię rekrutację dodatkową. Może nawet wstrzymam sesję. Oczywiście wolałbym tego nie robić, więc weźcie się w garść.

Pazcyn: Ale żeś się wysilił z tym swoim postem. W porównaniu do posta Lunara, jest mikroskopijny. Zresztą otrzymałeś już kulturalny opierdziel w prywatnej wiadomości.

Jak już wszyscy (dwaj) wiecie, Marok wyjechał. Jeszcze dziś napiszę posta za niego...

Edit: ...Już to zrobiłem

O takich rzeczach, jak wysłanie posta, MG nie powinien musieć przypominać. Jeśli do poniedziałku wszyscy nie nadrobią zaległości, to nie będę przypominał drugi raz.
 

Ostatnio edytowane przez Mal : 24-07-2009 o 10:44.
Mal jest offline