Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2009, 15:51   #36
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Narazie, z tego co mi wiadomo, to jest coś w stylu przerwy wakacyjnej, tak jak w Światach (Szczerze? Światy to mój faworyt sesyjny stojący wyżej niż Serce ) i tak jak w Sercu. Nie mówię nic o Śnie, bo nic o żadnej przerwie nie wiem

W każdym razie moja obecność w internecie to raczej chaotyczna strzelanina ślepca na strzelnicy i bynajmniej nie chodzi o zagrożenie dla najbliższego otoczenia i bynajmniej nie chodzi o postrzelenie.

Poprostu w jednym dniu mogę być od świtu do zmroku, a nawet jeszcze dłużej, co zdarza się niezwykle rzadko. Czasem jednak nie mogę wstąpić przez kilka dni. To zdarza się niepomiernie częściej. Bywa również tak, iż jestem w różnych porach dnia przez krótki czas.

Teoretycznie powinienem zmienić opis, ale... jeżeli mam być szczery to nie chce mi się
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline