Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2009, 20:23   #88
Sulfur
 
Sulfur's Avatar
 
Reputacja: 1 Sulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumny
Żeby nie było tu tak słodko, ładnie i wesoło opowiem Wam pokrótce o płycie, która czystym przypadkiem wpadła mi ostatnio w ręce i już po chwili wirowała w kieszeni odtwarzacza kina domowego.

"Hellwood" - Hunter


Jest to ostatnie dzieło jednego z lepszych, przynajmniej moim zdaniem, polskich zespołów nie bojących się krytyki medialnej a'la Wojewódzki. Na krążek składa się z 11 utworów, łącznie zapewniających ludziom lubiącym takie klimaty blisko pełną godzinę słuchania z zapartym tchem.

No ale nie będę zachwalał, aby przypadkowo nie przechwalić. Pójdźcie do sklepu muzycznego, wesprzyjcie gigantów prawdziwej polskiej sceny muzycznej i oddajcie się czarnym więzom dźwięków.

(Wybaczcie przypadkowo reklamę, wybaczcie kuszenie do czynów złych i nieładnych, wybaczcie zbyt częste nawiedzanie przeze mnie tego tematu - to już drugi raz chyba!, popadam w recydywę!.)

Życzę przyjemnego słuchania.

No i jeszcze link youtube, gdzie znalazłem całą płytę. Fakt utwory nie są ułożone po kolei, ale kogo obchodziła by tak nic nieznacząca błahostka.

Hellwood

Dobrej zabawy.

PS Polecam też zapoznanie się z całą resztą twórczości Huntera. Znajdą się ballady, coś mocniejszego. Takie moje ulubione kawałki, liryczne można powiedzieć:

Kiedy umieram

Pomiędzy niebem a piekłem

Krzyk kamieni

NieRaj.

To by było na tyle. Nie będę już przedłużał.

Pozdrawiam
 
Sulfur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem