Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2006, 01:21   #20
Aegon
 
Reputacja: 1 Aegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwu
Aegon, elf ognia, uzdrowiciel, Las Świerków
Aegon jest ubranyw niczym niewyróżniającą się lekką, skórzaną zbroję, wygodne buty i podróżne rękawice. Na to wszysko ma nałożony dość luźny, błękitny strój, oraz płaszcz z tajemniczymi runami, który zakrywa praktycznie cały jego ubiór. W prawej ręce trzyma dość długą laskę, lekko zdobioną, zakończoną u góry dziwnym klejnotem, najprawdopodobniej czymś wyglądającym jak mieszanka ametystu z rubinem i jeszcze jednym, przezroczystym kamieniem. W małej pochwie, przy pasie, nosi zdobiony sztylet, świecący mdłym światłem. Z drugiej stronie trzyma w większej pochwie niczym nie wyróżniający się miecz. Na plecach nosi łuk i kołczan pełen strzał. Poza tym nosi ilka złotych ozdób, oraz piękny, błyszczący złoty diadem na głowie. Jego skóra ma czasem lekko czerwonawy odcień, oczy są szafirowe(naznaczone mądrością lat), podobnie jak błyszczące, nieco jaśniejsze włosy. W oczach błyszczą czerwone plamki. Elf jest raczej średniej budowy i w tym względzie niczym się nie wyróżnia. Aegon ma łagodne usposobienie, odpowiednie do jego w miarę łagodnego stylu życia. Ogień wiedzie go przez życie i nim zawsze stara się kierować. Nie wpada zbyt łatwo w gniew, ale jeśli ktoś obraża idee, w które wierzy, on staje w ich obronie. Chce doprowadzić do zakończenia wszystkich elfich wojen, by na świecie było trochę spokoju i żeby ten mógł żyć i rozwijać się.

[ Dodano: 2006-02-26, 01:52 ]
jak widać, powyżej zamieszczona jest moja postać. Możemy zaczynać. Przepraszam za tak długie opóźnienie, ale byłem trochę zajęty 8) .
 
Aegon jest offline