Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2009, 19:48   #16
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
NOTKA OPIEKUNA

Komturze myślę, że już wystarczy dywagacji na ten temat, Ty przedstawiłeś swoją wizję, chłopaki swoją. Polemika na ten temat wydaje mi się bezcelowa, zwłaszcza, że schodzimy już że tematu WoDa i zagłębiamy się w polemikę na temat postawy Chrystusa. O ile na prośbę o interwencję wcześniej odmówiłam, z racji, że wypowiedzi tyczyły się kwestii systemowych, teraz proszę o niekontynuowanie tematu bo debatowanie na temat filozofii oraz Twojego i innych postrzegania postaci Jezusa może zostać delikatnie mówiąc źle odebrana. Mówi o tym 9 punkt regulaminu: Zakaz umieszczania tematów dotyczących religii i polityki, o ile odnoszą się do naszej rzeczywistości. Dyskusje takie można prowadzić w odniesieniu do konkretnego systemu (np. "Sytuacja polityczna na terenach Rzeczpospolitej w XVII w. (Dzikie Pola)"; "Panteon bogów w Warhammerze" itp.). Moim zdaniem nie dojdziecie do konsensusu, a ciągnięcie tej dyskusji nie będzie mieć już nic wspólnego z systemem.

Teraz kilka słów ode mnie, dlaczego Lunar, Ratkin czy ja nie możemy się zgodzić z tym, że jest maruderem i co inni mogą poczytać za rzecz hmmm niestosowną - nazywanie Jezusa, który nie tylko dla chrześcijan jest ważną postacią, szaleńcem. Tak Komturze nikt tego nie napisał w prost, ale tak właśnie jest, przypomnę tylko, że Maruder to nie tylko mag czyniący magię wulgarną bez efektu paradoksu (a właściwie generuje, ale przekierowuje go na najbliższego przebudzonego), ale istota obłąkana, naznaczona Ciszą, w mniejszym lub większym stopniu.

Temat Jezus jako Maga uznaję za wyczerpany, ponieważ Panowie przedstawili swoje wizje na postać mesjasza, proroka. Proszę o przejście do opisywania kolejnych postaci.


Dziękuję MigdaelETher
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 20-07-2009 o 20:02.
MigdaelETher jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem