Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2009, 22:59   #98
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Karty postaci słać proszę

Moi drodzy współgracze. Usiadłam sobie dzisiaj nad kartami (nad którymi pieczę sprawował do tej pory woltron), usiadłam nad dotychczasowymi postami... i stwierdziłam, że dość tego dobrego.

1. Wszystkich z wyjątkiem Bażny i madmana (którzy karty oddali za pierwszym razem) proszę o KOMPLETNE karty postaci. Wiem, że początkowo my mieliśmy to zrobić - jak widać zawaliliśmy. Po waszej grze i postach widać jednak, że macie już dookreślone koncepty postaci, więc wypisanie umiejętności i atrybutów (itd.) na tym etapie nie powinno stanowić problemu. Jeśli stanowi, zwykle jestem cały dzień na gg i służę pomocą.

* współczynniki liczbowe liczą się z grubsza same w tym: http://www.republika.pl/bezimienny04...filer%20PL.exe i proszę kartę w tym programie zrobioną na maila sayane@o2.pl

* woltrona poradnik tworzenia postaci, a w nim linki do poszczególnych części podręcznika: http://lastinn.info/dnd-i-d20/7464-k...d-d-3-5-a.html

2. pisząc kartę proszę nie zapominać o ekwipunku! Wiem, że postać żyjąca w tych czasach sama wie, co należy w podróż zabrać i nie powinnam się czepiać; mimo to proszę o wypisanie wszystkiego co Wasza postać posiada. Takie tylne drzwi do zżycia się z postacią. Tym bardziej tylne, że każda postać ma ograniczony udźwig.
Jeśli ktoś życzy sobie mieć broń - niech ją czyści; jeśli ma zbroje - niech ją konserwuje, ściąga na noc i pamięta, że jeśli chodzi w niej na okrągło, to w lecie poci się w niej jak sto diabłów i odparza, w zimie zaś czy w deszczu łapie zapalenie płuc. O zmęczeniu nie wspominając. Ekwipunek to nie jest sama przyjemność, a pieniądz też waży swoje. Zwłaszcza złoto.
W tym, co wieziecie nie musicie ograniczać się podręcznikiem - raczej zdrowym rozsądkiem. Np. dla postaci pasącej całe życie krowy flakon perfum to niebywały (i bardzo drogi!!) luksus. Itp., itd.

3. przejrzałam karty postaci pod kątem ich przydatności roboczej, że tak powiem. Czyli: co postać robiła przez całe swoje życie i czego się nauczyła. Ponieważ część z Was oprócz wyjścia z wioski nie robiła kompletnie nic, lub prawie nic (czytaj: nie uczyła się swojego fachu), postanowiliśmy nieco podzielić drużynę. Poniżej wyznaczniki robienia karty, z bonusami od MG za odgrywanie postaci (zaznaczam: odgrywanie zgodne z KP) i dookreśloną historię:
  • Bażna - proszę zrobić kartę postaci na poziomie 2., z bonusowym atutem (na gg po szczegóły)
  • Callisto - proszę zrobić kartę postaci na poziomie 2.
  • Epimeteus - proszę zrobić kartę postaci na poziomie 2., z bonusowym atutem (na gg po szczegóły)
  • Amm - proszę zrobić kartę postaci na poziomie 2.
  • madman - proszę zrobić kartę postaci na poziomie 1., z bonusowym atutem (na gg po szczegóły)
  • Lynka - proszę zrobić kartę postaci na poziomie 1.
  • Emma - proszę zrobić kartę postaci na poziomie 1. (to dla formalności, kiedy już Emma wróci)
4. A jeśli ktoś nie dośle karty postaci przed spotkaniem z czymś wielkim, złym i brzydkim lub małym, złym, i pięknym, to cóż... Skoro Wy nie wiecie co potrafią Wasze postacie to skąd my mamy wiedzieć?

A, i proszę jeszcze dodać kompletny opis wyglądu postaci, tzn. jak Was widzą inni. Od fryzury do koloru butów, jasne? Oczywiście barwione stroje też nie są najtańsze
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 22-07-2009 o 11:16.
Sayane jest offline