Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2009, 11:30   #8
michau
 
michau's Avatar
 
Reputacja: 1 michau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Mal Zobacz post
Przepraszam za dubla. Nic na to nie poradzę, ale do moich obowiązków jako MG należy reagowanie na sytuację, w której jeden z graczy pisze, że postać, która do niego nie należy zachowała się tak, lub siak. To ja tutaj jestem od tego Michau, żeby pisać (...) Kobieta spojrzała na niego spode łba. (...) albo coś w tym stylu.
OK, ale trzeba było o tym napisać. Chociażby tu, w komentarzach. Ok, teraz już wiem, czego robić mi nie wolno. Z drugiej strony, Michał mógł spostrzec to, że kobieta "spojrzała na niego spode łba", to tak na marginesie (mógł to tak odebrać, to odczucia mojej postaci- jej percepcja).

Poza tym, mam pytanie, kiedy kończy się dana tura, czy piszemy jednostajnie, jak się komu podoba?
 
__________________
Fortune is fickle.
"Do not follow the Dark Side"
michau jest offline