Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2004, 16:50   #21
diabolique
 
diabolique's Avatar
 
Reputacja: 1 diabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwu
Sądze ze część mechaniczna nie sprawi żadnego problemu,co do części "etnicznej" to mam w głowie mętlik... I jeszcze jedno... czy zamierzasz zrobić coś w stylu charakteru?
np. dobry, zły...czy system (czytaj. miasto -> Necrofilis? ) ma być w stylu nieba[czyśca] ? bo dałeś wątek z piekłem Dantego... ?! sprostuj to bo wychodzi na to ze jak pan X zabił jednego gościa to jest zły czy dobry? Czy jak pan Y zabił za życia koło 666 dusz to jest błogosławiony ? I czy pani Z była cnotliwa to co ?

Jakie są założenia co do przyznawania punktów [także tych karnych]?

Jestem za tym zeby przeformatować na system złych bohaterów... jak piekło to ... niech się krew poleje... chociaż niech bedzie prawo wyboru... dążenie do doskonałości tej złej i tej dobrej... gdy twoje godziny w mieście dobiegna końca to zostaniesz albo aniołkiem albo diabełkiem... to by było chyba dobre...

[ Dodano: 2004-12-19, 18:16 ]
ha!. jeszcze jedno...Co do tworzenia postaci jakieś klasy/zawody/ect. Gdyby nasza postać umarła jako np. kowal to po śmierci jaka role bedzie grać ?

[ Dodano: 2004-12-19, 22:01 ]
a ... troszke trzeba by ograniczyć przedział czasowy w jakim sys miałby się dziać...
bo bedziemy miel niezły bajzel...

biegające wampiry skrzaty itp. kończąc na gościach naszpikowanych cybertechnologiami...
 
__________________
eMIEJoteSCe eNA PeODePyIeS
old desingn(tm)'s man
diabolique jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem