Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2009, 17:22   #22
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Wzorem Kelly'ego umieszczam opis postaci.

Jaxam


22-letni Jaxam jest wysokim, szczupłym mężczyzną, który wygląda na nieco młodszego, niż jest w rzeczywistości. Ma długie (opadające niekiedy na czoło) czarne włosy, brązowe oczy i przyjemne rysy twarzy. Uśmiech na twarzy i pogodne spojrzenie wzbudzają zaufanie.
Nie ozdobiona zarostem twarz jest opalona, a stopień opalenizny sugeruje częste przebywanie na świeżym powietrzu. Sposób poruszania się również świadczy o tym, że większa część życia Jaxama nie upłynęła przy ślęczeniu nad księgami.
Jaxam nosi jasną koszulę, niewidoczną spod krótkiej, sięgającej pasa, zielonej kurteczki. Miejsce na ramieniu, tam gdzie zwykle siada kruk, wzmocnione jest grubą skórą.
Brązowe spodnie wpuszczone są w wysokie, miękkie buty ze skóry węża. Biodra okala skórzany pas, na którym wisi sakiewka z komponentami i średniej długości nóż. Uzupełnienie stroju stanowi sięgający pół uda płaszcz.
Jaxam uzbrojony jest w krótką włócznię i lekką kuszę.
Zapomniałem o drobiazgu - jest jeszcze pierścień na serdecznym palcu lewej dłoni.


A teraz druga sprawa.
Przepraszam za ten nieco dziurawy post, ale doszedłem do wniosku, że nie będę czekać na cudze posty (które zrujnują mi koncepcję )
Luki pozostaną uzupełnione po otrzymaniu wyjaśnień od MG (co nie wiem kiedy nastąpi...).
W komentarzach umieszczę skrót tych informacji, by nie zmuszać nikogo do ponownego czytania posta.
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 23-07-2009 o 17:24.
Kerm jest offline