Wątek: Crossover
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2009, 18:55   #19
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
1. "I am NOT left handed". Poza tym, to żadna zasada, tylko specyficzny motyw, który pojawia się w wielu produkcjach. Sama jego nazwa pochodzi z książki Princess Bride autorstwa Williama Goldman'a i zasadza się na odkrywaniu wobec przeciwnika nieznanego do tej pory atutu. Inna sprawa, o mocach mojej postaci jest cały artykuł na Wikipedii, więc zapraszam do lektury. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się także o postaci Famira, zapraszam na GG, z chęcią o niej opowiem .

2. Metoda "na tajniaka" dla mnie odpada. Mają dość dobre sposoby detekcji. Proponowałbym iść otwarcie i zaoferować swoją pomoc, aby zyskać zaufanie i informacje odnośnie Naruto. A potem, gdy już ją/jego spotkamy, upolować tego nadętego emo Sasuquacza co dowiedzie naszej dobrej woli i zachęci do powiększenia grupy. Gdyby to nie było oczywiste, jestem za uniknięciem konfliktu z trójką poruszających się w naszą stronę osób.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri

Ostatnio edytowane przez Highlander : 23-07-2009 o 19:02.
Highlander jest offline