Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2009, 19:28   #6
Idylla
 
Idylla's Avatar
 
Reputacja: 1 Idylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znany
Kiedy jedni się odzywają się, drudzy wtedy mogą do woli gapić się na nieznanych sobie anhiczeli. W końcu podróż w świat, w którym oprócz zajęcy mało kto przebywał nie pomagała rozszerzać zbytnio horyzontów. W dodatku od razu natknęła się na zbrojnych rycerzy wracających z misji. Szczęście jej dzisiaj sprzyjało.

"Tak jak pisał dziadek w swoim dzienniku. Oni są niesamowici."

Zajęczyca przechyliła głowę, by lepiej zobaczyć anhiczeli w zbrojach. Starała się ich jak najlepiej zapamiętać, by potem odtworzyć z pamięci ich sylwetki i utrwalić na papierze.

- Ja się chyba nie nadaję na wojsko. Wolę poznawać świat i podążać śladami wielkiego podróżnika. - Opowiedziała w skrócie swoje cele. - Ale możesz mi też opowiedzieć, czym jest to wyższe dobro. Dziadek nic o tym nie wspominał, więc mnie to ciekawi. - Wytłumaczyła się szybko i znowu spojrzała na rycerzy za templariuszką.
 
Idylla jest offline