Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2009, 01:48   #19
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
OK, wiele już zostało powiedziane, więc ja tylko powiem, że jestem na tak i dorzucę to, co wiem odnośnie kwestii ekologicznych.
Ekolodzy są przerażeni, jakie to szkody by to przyniosło środowisku.
Ale! We Francji region, w którym jest najwięcej elektrowni atomowych jest... najmniej zanieczyszczonym! A to dlatego, że:
a] elektrownie atomowe wcale nie szkodzą środowisku (zwłaszcza w porównaniu z cieplnymi!);
b] ten obszar, z uwagi właśnie na obecność elektrowni, jest pod najlepszą kontrolą co do stanu środowiska.

A co do awarii... Jasne, byłaby straszna, ale... może nie było też sensu schodzić z drzew, bo w dalszej konsekwencji doprowadziło to do bardzo wielu wojen?
 
__________________
Et tant pis si on me dit que c'est de la folie - a partir d'aujourd'hui, je veux une autre vie!
Et tant pis si on me dit que c'est une hérésie - pour moi, la vraie vie, c'est celle que l'on choisit!
Diriad jest offline