Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2009, 13:59   #34
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Mili moi... Z uwagi na przetaczające się burze miałem dziś dość ograniczony dostęp do netu... co za tym idzie może okazać się, że nie zdążę dziś zamknąć rekrutacji... postaram się to uczynić, jednak obiecać tego nie mogę... tak więc zostawiam Was na chwil parę w niepewności (czyniąc przy okazji zgrabny zabieg marketingowy ---> a czekajcie na pierwszego posta, i niech Wam ślinka cieknie :P).

A tak poważnie... zamierzam sobie dziś w nocy posiedzieć... tak więc kole godziny 02:00 możecie się spodziewać wyników rekrutacji... i pewnie pierwszego posta

Pozdrawiam,
holly
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline