Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2009, 02:51   #35
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Podsumowania czas zacząć.
Na wstępie chciałem przeprosić za termin w jakim ogłaszam wynik rekrutacji. Przepraszam

Teraz podziękowania. W najśmielszych snach nie oczekiwałem, że moja sesja wywoła takie poruszenie na LI, że zostanę zasypaną tak dużą ilością tak dobrych kart. Po prawdzie to nie tyle mnie zadziwiliście, co wprowadziliście w kompleksy... zastanawiam się teraz czy nie porwałem się z motyką na księżyc Mam jednak nadzieje, że pomożecie mi stworzyć coś co będzie się mile pisało, czytało... coś przy czym będziemy się dobrze bawić... Tak czy inaczej za powierzone zaufanie, bardzo Wam dziękuję.
Będziemy... no właśnie.
Dostałem, jak wspomniałem bardzo dużo kart... tak dużo, że na dobrą sprawę wystarczyło by na pełną obsadę nie jednej, a trzech sesji. Dziękuję Wam za zainteresowanie raz jeszcze... niestety nawet dwóch sesji nie otworzę z braku czasu.
Co za tym idzie, niestety zmuszony jestem ogłosić listę szczęśliwców.
Do sesji zatem zapraszam:
Nagash Hex
Alaron
Gadzik
Andramil
Baczy
Daviler
Szarlej
Blacker
Szaine
Fabiano
Gobl1n


Pozostałym, którzy przesłali karty... dziękuję. Były one naprawdę dobre. Mam nadzieje, że spotkamy się przy kolejnej okazji.
Szczęśliwców zapraszam do komentarzy, które za chwilę otworzę.
Moderację proszę o zamknięcie tematu.

Pozdrawiam,
hollyorc
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline