Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2009, 03:05   #1
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
[komentarze] Jak będąc orkiem nie dostać toporkiem...

Witam Drodzy Zielonoskórzy...
W temacie tym (jak zapewne dobrze wiecie) pragnę zawrzeć wszelkie komentarze, sugestię, spostrzeżenia i wolne wywody związane z sesją.
Mam nadzieje że będzie nam się mile razem grało.
Jeśli będziecie mnie chcieli złapać to polecam nade wszystko mail (odbieram go zazwyczaj na bieżąco) lub PW... do przyszłego piątku jestem też dostępny pod GG 490966. Numer ten podaje Wam tylko i wyłącznie na "rozruch" sesji.
Po tym czasie wraca prawowity właściciel gadu (moja żona) i raczej nie będę już z niego korzystał

Teraz jedno drobne spostrzeżenie dotyczące samego systemu.. konkretnie magii, konkretnie taki mały upgrade (pewnie będzie ich jeszcze troszeczkę).
Chodzi o testy na kościach, w stosunku do których padło tyle pytań. Proszę Was aby przy każdym rzucanym czarze cisnąć jednocześnie i K20 i K100 (tak jak w przypadku testów wojowników). Pozwoli to skrócić czas oczekiwania na efekty zepsutego zaklęcia i pozwoli sprawniej działać systemowi... mam nadzieje

Pierwszy post? Mam nadzieje że dziś... Na pewno dziś... choć darujcie mi ale nie o tej porze. W rekrutacji podałem termin poniedziałkowy... nie bójcie się nie będziecie czekać do poniedziałku

W razie pytań, wątpliwości pozostaję do Waszej dyspozycji
Pozdrawiam,
holly
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline