Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2009, 12:45   #31
Fabiano
 
Fabiano's Avatar
 
Reputacja: 1 Fabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumny
Aloha Wędrowcy!!
Kolejna tura poszła.
Chcę pochwalić za kreatywność. Materiały wybuchowe, młotki i przeciskania się.
Jak mały tunelik wywołał burzę mózgu to co będzie potem? :O ;>

Dalsza część jaskinie przedstawia się następująco:

Dla tych co mają problem z odnalezieniem się. Jesteśmy po prawej stronie za tym zwałem (zakładam, że każdy przeszedł - jak nie, to jest przed zwałem) zakreślonym. Tam gdzie jest taki okrągły tunelik nad niem (łatwiej by mi chyba było to narysować ).

Sytuacja wygląda jak została opisana. Colin przeszedł pierwszy. Rodger drugi. Reszta robi co chce :P Po drugiej stronie jest już całkowicie ciemno.Co za tym idzie, latarki w rękę - ale oszczędzajcie energię, bo kto wie, może się jeszcze przydać?

Jeśli chcecie się wyrwać do przodu, nie ma najmniejszego problemu. Lecz musicie się w opisie miejsca skonsultować ze mną. Najlepiej na PW, bo nie będę dostępny na gg. Mail też miło widziany.
 
__________________
gg: 3947533

Fabiano jest offline