Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2009, 15:12   #8
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
No cóż, mam nadzieję, że trochę owego humoru spłynie z mojej strony, ponieważ, jako ponurak, będę prowadził jedną z trudniejszych postaci, jakie prowadziłem kiedykolwiek
W każdym razie mam nadzieję, że wszystko jest jedynie 50% niespodzianki, którą dla was przygotowałem

Tak więc witam graczy jako ja i postacie jako Gerbo O'Lerbo

Ponadto miło mi widzieć znajomych, z którymi mam ponownie okazję wspólnie zagrać, a mianowicie: Blacker i Szarlej.

Szaine, w Kryształach jedna jedyna rzecz kategorycznie zabrania mi zgłoszenia się. Mianowicie częstotliwość odpisywania

Gdyby ktoś miał potrzebę przeprowadzenia dialogu z moją postacią (wierzcie mi, wątpliwe ), to również zapraszam na gg - 6308455.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline