Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2009, 21:39   #92
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Drogi Mistrzu, pytanie- czy chcesz dalej prowadzić sesję?

Twojego posta nie było chyba od miesiąca. Najpierw czekałeś na mnie ponad dwa tygodnie (uważam, że niepotrzebnie, mogłeś zbeenować Ablastryxa, nawet sam udzieliłem kilku porad), teraz nie masz czasu na pisanie posta. Spoko, rozumiem to, studia i inne takie. Ale jeśli naprawdę nie masz czasu, to może po prostu powiesz, że rezygnujesz?

Sesja jest naprawdę fajna, szybko się porusza i ma potencjał, ale z takimi zastojami grać się niestety nie da. Sądzę, że powinieneś to przemyśleć i powiedzieć nam, czy czujesz się na siłach prowadzić.

A teraz pytanie do współgrających- macie ochotę grać, gdyby nasz Mistrz ożywił sesję? Pytam, żeby sprawdzić, kto zostanie a kto odejdzie po ewentualnym rozruszaniu sesji. Ja mam dalej czas i chęć na grę, ale jest wielce prawdopodobne, że po takim przestoju odejdzie jedna czy dwie osoby, a wtedy nawet aktywny MG nie pomoże...
 
Kaworu jest offline