Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2009, 10:47   #30
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Kelly gra nas 7 osób + MG, ciężko się zgadać w trzy osoby a co dopiero w 8. Na przykład mi czasem wypada coś co uniemożliwia konwersacje na gadu a nie chciałbym mieć ograniczonego dostępu do sesji dlatego, że w danym terminie musiałem gdzieś wyjść, puścić kogoś do komputera czy w inny sposób odejść od gadu. To jest nie fair gdy rozmowa z ważnym NPCem rozgrywa się z udziałem tylko połowy osób a reszta nie ma na nią wpływu bo NPC zdąrzył się już zrazić czy wręcz opuścić drużynę.
Rozmowy w sesji owocują krótszymi postami ale naprawdę da sie je przeprowadzić w miarę sprawnie (w końcu prowadząc rozmowę nie musisz pisać posta na stronę czy dwie a wystarczy krótki komunikat).
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline