Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2009, 10:20   #19
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Pytania dobre
- Tak siedem głów.
- Tak jest uwiązana (jak pisałem arena jest eliptyczna. Hydra jest na samym środku, a co za tym idzie na środku może poruszać się po całej jej szerokości) w miejscu w którym Wy stoicie i po drugiej stronie jesteście bezpieczni. Fakt, że ktoś z Was pobiegnie jedną, a drugie drugą stroną nie zwalnia Was z konieczności ciskania... ale może będzie łatwiej??
- Toto jest duże. Na tyle duże, że że jak rozłoży głowy sięga obu końców areny (w tym najwęższym miejscu).
- Arena jest na tyle duża, że aby przebiec ją wzdłuż potrzebna Wam jedna tura, jeśli ktoś by zdecydował się biegać w poprzek może przebiec arenę dwa razy... po przekątnej... też jedna tura, ale do ekwipunku dobiegnie ostatni
- Kolumn i słupów etc. nie ma... jest tylko to co opisałem i to co było na filmie.

Pozdrawiam,
holly
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline