Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2009, 01:10   #24
Bloodsoul
 
Bloodsoul's Avatar
 
Reputacja: 1 Bloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodze
Witam, zdołałem dzisiaj stworzyć część mojej postaci, do punkciku Historia. Poszperałem trochę w myślach i doszedłem do wniosku, iż zrobie Wojownika, specjalizującego się w łucznictwie. Na forum będzie to moja pierwsza sesja (o ile mnie przyjmiesz Fehu ), wcześniej grałem 2 lata w DnD 3.5 z kolegami oraz na "prymitywnych PBF'ach". Oznacza to, że już co nieco znam się na sesjach forumowych i na samym DnD. Mam nadzieję, że będzie się nam miło grało o ile też dostanę się do drużyny. Co do pytań to narazie nic, ale możliwe, że to przez tę godzinę, już póżno i nie potrafie myśleć. Wiec do jutra, i życze wszystkim powodzenia.

Pozdrawiam, Bloodsoul.
 
Bloodsoul jest offline