Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2009, 06:13   #31
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Pteroslaw, a co powiesz na to:

Cytat:
Napisał xeper Zobacz post
Szli otoczeni zbrojną eskortą prowadzoną przez wysokiego mężczyznę w kolczudze i hełmie na głowie. Kierowali się w stronę książęcego kasztelu.

- Mam nadzieję, że nie będziecie próbować ucieczki ani nie zrobicie nic głupiego – Avalerra bacznie przyglądał się każdemu z więźniów. – Uniknęliście stryka, ale wasz los nie jest jeszcze przesądzony. Pamiętajcie o tym, gdy przyjdzie wam coś głupiego do łbów.
- Zabić bez rozkazu, reagować na każdy podejrzany ruch – zwrócił się do swoich ludzi. – Wciąż są skazani na karę śmierci. Co ma wisieć nie utonie...

Poganiani przez strażników, prowadzonych przez wojewodę minęli Tristisa i ruszyli lekko wznoszącym się traktem, w stronę książęcego kasztelu.
Cytat:
Napisał xeper Zobacz post

- No dobra! - krzyknął ten zza drzwi. -Jestem wojewoda Duerto Avalerra i powiem krótko: bez numerów proszę! Nie macie żadnych szans. Jeśli się poddacie w tej chwili to macie szanse na przeżycie. Marne, ale macie! Powtarzam słowa czcigodnego księcia Valdesa! Może przeżyjecie! To Wasz wybór! Domyślam się, że w tym momencie już się uwolniliście, ale nie zmienia to postaci rzeczy, że w razie walki nie macie szans! Spójrzcie!

A co do częstotliwości postów: jeśli Wy wszyscy odpiszecie w miarę szybko na mój post, to jest szansa na przyspieszenie. Ja moje posty wrzucam maksymalnie trzy dni po ostatnim z Was.
 
xeper jest offline