Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2009, 15:27   #23
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał katai Zobacz post
Cześć.
Jestem początkującym graczem RPG. Interesuję się tą tematyką już od dawna, niestety nie miałem okazji pograć ponieważ w moim zaspanym miasteczku nie mogę znaleźć ekipy. Jeśli nie przeszkadzałaby wam moja obecność i mielibyście ochotę wprowadzić jeszcze jednego w świat "Młota" to zgłaszam swoją kandydaturę.
Oczywiście nie obrażę się jeśli mi nie pozwolicie. Zdaję sobie sprawę, że Noob w drużynie może działać depresyjnie. ;]

Jeśli chodzi o postać to będę musiał nad tym posiedzieć. Niestety nie mam wprawy w tworzeniu bohaterów.
Cóż, przecież nie odmówię, jeśli karta będzie tak dobra jak pozostałe (te które do tej pory otrzymałem) . W sprawie postaci i świata Młotka zapraszam na GG 11643439.

Mam już sześć kart:

ouzaru
jaskier0627
serge
brody
tabakista
yvain

Rekrutacja trwa...
 

Ostatnio edytowane przez xeper : 31-07-2009 o 19:40. Powód: literówka. sorry jaskier :)
xeper jest offline