Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2009, 18:03   #14
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Jestem w dość kłopotliwej sytuacji. Sesja jeszcze na dobre nie wystartowała, a już załoga się wykrusza.
Nieobecność Arango przedłuża się, zniknął LI jakieś dwa tygodnie temu bez słowa. A teraz Vavalit nie odpowiada na moje zapytanie kiedy umieści swój post.
Dwaj pozostali gracze wywiązują się z umowy jeden post na tydzień. Za co wam dziękuję Col. Frost i nemonikt
Mój post powinien ukazać się jutro popoudniu lub wieczorem. Za Arango i Vavalita ja podejmę akcje, jeżeli nie ukażą się ich posty.
Dodatkowo do niedzieli do wieczora czekam na wiadomość czy Vavalit nadal zamierza brać udział w sesji. Warunek jeden post na tydzień lub powiadomienie o kłopotach z czasem, o czym pisałem na początku w komentarzach.
Jeżeli nie otrzymam odpowiedzi lub Vavalita zrezygnuje, ogłoszę dodatkową rekrutację. Myślę, że znajdą się chętni. Parę osób pytało mnie na PW czy jest możliwość dołączenia do sesji.

P.S. Rozumiem, że Col. Frost i nemonikt nadal są zainteresowani kontynuowaniem sesji. Jednak żeby formalności stało się zadość, proszę o ponowne potwierdzenie swojego udziału.

Pozdrawiam Brody
 

Ostatnio edytowane przez brody : 31-07-2009 o 18:35. Powód: dopisek
brody jest offline