Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2009, 23:01   #47
Wojnar
 
Wojnar's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nie powiedział "nie", to już dobry znak
Co do mnie, to jestem za, ale mam nadzieję, że posty MG będą dawały graczom trochę większą swobodę działania niż te z Trudnej Sprawy (a przynajmniej z pierwszych stron).
I od razu, żeby nie być gorszym od Qumiego , powiem, że nie ma mnie 9 - 16 sierpnia. I w sumie, skoro mamy nowego MG to chyba warto by, np. 17 sierpnia, zrobić nowe wprowadzenie do sesji. Mimo wszystko MG jest chyba jego istotnym uczestnikiem, prawda? Nawet jeżeli większość osób powtórzy tylko to, co pisała poprzednio.
 
__________________
"Wiadomo od dawna, ze Ziemia jest wklęsła – co widać od razu, gdy spojrzy się na buty: zdarte są zawsze z tyłu i z przodu. Gdyby Ziemia była wypukła, byłyby zdarte pośrodku!"
Wojnar jest offline