Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2009, 23:17   #48
Lotar
 
Lotar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwu
1.Nie do końca rozumiem uwagę na temat postów z Trudnej Sprawy bo tam swobód graczy nie ograniczyłem. Mogli sobie iść gdzie chcieli. O ile wydostali się z niewoli:P. Chyba nastała epidemia urlopów gdyż mnie nie będzie od 9 do 16 Sierpnia. A co do daty 17 to postaram się z całych sił wymyślić jakąś zgrabną przygódke dla 4 - 5 graczy i wtedy kiedy będę miał cały scenariusz obmyślony to otworze nową rekrutację. Przygodę będę wymyślał na podstawie Interludium więc jeśli chcielibyście coś zmienić to właśnie teraz bo później jak już wymyślę to będzie za późno.

2.
Cytat:
Zajmiemy się prawdopodobnie kultem Jedynego
Mam rozumieć, że mogę sobie wybrać kult czy jesteście nastawienie jednak na sektę Jedynego?

3. Moglibyście podać mi swoje numery gg? Jakbyście organizowali jakieś pogawędki o naszej sesji byłbym na bieżąco. Mój numer to: 7208994
 

Ostatnio edytowane przez Lotar : 31-07-2009 o 23:32.
Lotar jest offline