Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2006, 00:21   #13
SHAQER
 
Reputacja: 1 SHAQER ma wyłączoną reputację
Drodzy gracze.

Sesja trwa już jakiś czas więc kilka słów wyjaśnienia. Jak zapewne zdążyliście zauważyć :P mistrz gry (czyli ja ) bardzo mało w tej sesji się udziela. Dlaczego? Już tłumaczę. Jak może pamiętacie z rekrutacji takie były założenia. To wy tu jesteście gwiazdami ja tu tylko sprzątam. Podczas całej swojej zabawy z grami fabularnymi wychodzę z założenia, iż gracz ma świecić, generować świat itp. Uważam że jest to adekwatne zwłaszcza podczas grania przez forum. Jeżeli komuś to bardzo przeszkadza można zrezygnować. Nie będę się obrażał ani rzucał fochami. Nie ma dla mnie z tym żadnego problemu .

Druga sprawa. Mówcie co chcecie ale uważam, że postać Kulka jest mistrzowsko odgrywana. Gratulacje za wczucie sie w kogoś tak odmiennego od Ciebie samego (mówię tu o cechach psychicznych które u Rodrigeza nie są zbyt widoczne )

I jeszcze jedno. Drogi Templariusie co z Twoja postacią? Jestem szczerze zaniepokojony gdyż Twój ostatni post ukazał się 15 tego miesiąca. W rozmowie z Darkenem ustaliliśmy, że Twoja postać opuściła sklep gdyż w ten sposób John mógł pójść spać. Jeżeli nie zamierzasz grać nadal to proszę Cię byś przynajmniej wyprowadził postać z fabuły (np. wyjechał). Jednak osobiście mam nadzieje, że coś takiego nie będzie miało miejsca

Pozdrawiam
 
__________________
It`s not a vengance, It`s Punishment
SHAQER jest offline