Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2009, 22:45   #138
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Dobry. Ja tylko mały wpis o poście, który dałem.
Post mało konkretny, ale to zamierzone, bo ostatnio było za konkretnie. Nie bać się światotworzyć w granicach Czerwonych Bulwarów czy ewentualnie stwarzać swoich plotów, a także odgrywać postacie czy nawet stwarzać nowe na własny użytek. Dlatego nie opisywałem niczego za szczególnie, a tylko po to, żeby gracze łapnęli klimat, gdzie się znaleźli i co mogą robić.
Goblin – w następnym poście wątek zostanie poważnie rozwinięty, teraz fabuła na to nie pozwalała, a nawet jeśli, to może ingerować dość poważnie w swoją, jeśli chce coś ruszyć. Pozwalam.
Można dodawać swoje wersje Warszału, jeżeli nie będzie to kolidowało z settingiem, który podałem wcześniej. Ogólnie na chwilę wrzuciliśmy na lajt, bo charakterów nam brakowało.
Dokończenie odgrywania in maj nekst post.
Jak Ganto się znajdzie, to niech mi się tu melduje.
Generalnie, jeżeli gracze mają jakiekolwiek pytania związane ze światem gry albo mają jakieś niejasności(jako postacie), to należy o tym wspomnieć, podjąć dyskusję, etc. Jest to być może ostatni moment na wyjaśnienia w całej grze.
 
Irrlicht jest offline