Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2009, 00:03   #22
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Dziękuję Ribesium za zwrócenie mi uwagi, że link do muzyki również nie działa. Dotej pory próbowałem coś zrobić z playerem i nie zauważyłem błędu na serwerze.

Aktualnie już - jeśłi dalej macie chcęć usłyszeć ten kawałek do posta można go pobrać z :
08-KYPCK _ Ocherednye.mp3 - Windows Live

Mam nadzieje ze ostatni post też Was za bardzo nie zmulił [szczególnie zę bez muzy] - Ja standardowo odpisze w poniedziałek.

Jeśłi macie jakieś sugestie względem postów, coś Wam nie pasuje, nie nastraja Was do dalszego pisania to bardzo proszę o info - chciałbym aby się nam wszystkim dobrze wspólnie grało i nie uważam zę to mój solowy występ - chce pisać dla Was. Więc jeśłi macie jakieś sugestie, prośby czy groźby zapraszam.

Jednocześnie informuje iż w pon mam wolne i mój post właśnie w pon się ukarze - szczególnie że Ryba również poinformowała mnie o tym, iż w poniedziałek odpisze.

Pozdr
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline