Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2009, 17:28   #1
Teżmamkatar
 
Reputacja: 1 Teżmamkatar nie jest za bardzo znany
A może coś nowego?

Witam.
Naturalnie nie macie żadnego powodu by przejąć się tą wiadomością, ale z doświadczenia wiem, że paru wariatów w każdej zbiorowości można znaleźć, a mi niczego ponad paru wariatów nie potrzeba.
Noszę się z zamiarem otwarcia serwisu. Nic w sumie nowego, nic wielkiego, ale mam ochotę spróbować, choćby po to by przekonać się, czy da się obecnie wystartować w sieci z czymś podobnym i odnieść choćby umiarkowany sukces. Całość kręciłaby się, a jakże, wokół systemów autorskich. Ale po kolei.
Nie zamierzam publikować wyłącznie erpegów - mile widziane są samodzielnie stworzone gry na pc, karty współpracujące z dowolnym programem do gry przez sieć (Wizard, Apprentice, MWS), dodatki i mody do istniejących systemów czy cokolwiek innego dającego się określić terminem "gra". Mile widziane eksperymenty. Macie, chcecie pokazać światu, piszcie.
Nie zamierzam ograniczać się do publikowania. Sercem serwisu powinna być społeczność, pozwalająca na ciągłe rozwijanie tych publikacji, które wzbudzą zainteresowanie odbiorców. Forum, może jakaś liga, zachęta dla użytkowników do rozwijania tego, co na stronie znaleźli, dzielenia się pomysłami, doświadczeniami. Żeby umożliwić prezentowanym grom życie i rozwój. Naturalnie tym, które okażą się tego warte - selekcja naturalna.
Wszystkich chętnych do współpracy - zarówno do tworzenia samej strony (webmastering, redakcja, grafika) jak i do publikacji własnych dziełek, proszę o kontakt na mks616@wp.pl, gg 8018861. Mogę obiecać, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi.
Pozdr
MKS
 
Teżmamkatar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem