Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2009, 14:18   #1693
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jestem stary chcę się przedstawić...

Witam wszystkich.
Zastanawiałem się czy powinienem cokolwiek pisać w tym wątku, ale tyle się zmieniło w forum i przybyło mu użytkowników, a poza tym nie wiem czy ktokolwiek jeszcze mnie pamięta, więc chyba mogę.

Nazywam się Wojtek, jestem ze Śląska, w RPG gram kilka lat, aktualnie studiuję prawo, prowadzę firmę i zajrzałem na to forum... ponownie. Aż serce mnie ścisnęło.
Mam nadzieję, iż zostanę na dłużej tzn. ciągle.
Serdecznie pozdrawiam tych wszystkich którzy ciągle tu są, a tak cudownie ich pamiętam... jesteście niesamowici.
Pozdrawiam także wszystkie nowe twarze. Mam nadzieję, iż czeka nas sporo wspaniałej zabawy.

Trzymajcie się.
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem