Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2009, 14:59   #16
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Ja kiedyś wpadłem na ciekawą koncepcję wykończenia molocha... W jaki sposób? Wykorzystując jego własną broń czyli tornado. Zebrać grupę gotowych się poświęcić ochotników a potem za pomocą narkotyków wysyłać ich w przeszłość by zdobywali kawałek po kawałku strzępy wiedzy na temat SI, jej trybów działania, budowy itd. składając z tego konkretną bazę danych. W tym czasie działałyby dwie inne grupy w takim sam sposób z których jedna zdobywałyby wiedzę z dziedziny informatyki i przekazywały ją grupie nazwijmy to szturmowej a druga informacje na temat superkomputerów i centrów obliczeniowych by zdobyć niezbędny sprzęt. Potem zorganizować mobilne "centrum włamań do molocha" i zacząć walkę na polu programistyczno-informatycznym (jeśli chodzi o sama sesje to można by zrobić całą kampanię z udziałem drużyny w kolejnych częściach działalności a na końcu wprowadzić ich jako hackerów walczących z molochem wykorzystując koncepcję włamów z Cyberpunka). Myślę że przy użyciu takiej strategii i tego typu sposobów walki udałoby się jeśli nie zniszczyć to przynajmniej konkretnie przyhamować działania molocha i narobić mu gnoju
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem