Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2009, 20:51   #1
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
[Komentarze] Pan Schultz nie będzie zadowolony.

Pustynny pył, siarczyste przekleństwa, tony ołowiu, przeplatane z pytaniami o sens życia, czyli witam w mojej kolejnej sztampowej i nudnej sesji

Najpierw sprawy formalne.

Jak pisać:
Tak piszemy jak postać mówi lub myśli.
Tak, zaznaczamy imię własne, postaci z drużyny lub ważnie fabularnie (NPC "drużynowe", które pojawią się w dalszej części rozgrywki).
Jest to storytelling, więc posty powinny być z założenia długie, ale krótkimi błyskotkami też nie gardzę.

Czas odpisywania:
Jeśli chodzi o prawdę to graczy i mistrzów w tej kwestii zdyscyplinować się nie da
Liczę na uczciwość. Jest nas tylko trójka, więc brak postu kogokolwiek z nas rozwali grę pozostałym. Gram już z wami w jednej sesji i problemów tam nie widzę, więc liczę na to samo tutaj.
DeBe sugerował mi dwa razy w tygodniu, ale zobaczymy, jak to wyjdzie w praktyce.

Avatary:
Proszę o coś klimatycznego, biorąc pod uwagę jak ubiera się przeciętny Schultzowy gangster. Wymagam też by było to zdjęcie, a nie rysunek, czy grafika. Takiego mam focha, o!

Interakcja z NPC:
W drużynie będziecie mieli wkrótce pewnego pomocnika. Każdy dialog z nim jak i z innymi NPC, przeprowadzajcie ze mną na jakimś gadulcu

Ekwipunek:

Prawdopodobnie chcielibyście z czegoś strzelać
Załatwione. Macie do wydania 1200 gambli (drużynowo!) na poniższe przedmioty, wprost z zbrojowni Pana Schultza. Oczywiście możecie wybrać dowolną "markę" ale z rozsądkiem (np. w karabinach odpuszczamy sobie wszelkie futurystyczne działka). Wszystkie pierdoły niewymienione niżej (ubrania, osobiste drobiazgi, racje żywnościowe) dostajecie za darmo. Wpiszcie je tylko w swoje zamówienia.
Wszystkie podane ceny są za pojedynczą sztukę, np. dwa gamble za jeden nabój pistoletowy, a NIE za magazynek.
Wzorowałem się mniej, więcej na cenniku w suplemencie.

Broń:

Pistolet: 50
Karabin: 100
Broń ciężka (CKM, Bazooka): 200
Akcesoria do broni (celowniki optyczne/laserowe, granatniki, dwójnogi): 40

Amunicja:

Pistoletowa: 2
Karabinowa: 5
Granat (dymny/błyskowy/zaczepny/obronny/burzący): 65
Pocisk rakietowy: 100


Pojazdy:

Autobus: 250
Hummer: 200
Furgonetka: 150
Łazik: 100
Osobówka: 80
Motocykl: 50

Paliwo (do jednego pojazdu):
1/4 przygody: 50

Akcesoria do pojazdów:
Zależnie od rodzaju akcesorium cena do uzgodnienia.

Co dalej?
Po przeczytaniu posta zauważyliście zapewne, że o waszych graczach, ani widu, ani słychu. Zmieni to się w bardzo szybkim czasie
Czekam tylko na wybór ekwipunku i zaczynamy rozróbę.

A na teraz życzę miłej zabawy, kilku trupów i nie dajcie sobie rozwalić czaszek

Enjoy!
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.
Lost jest offline