Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2009, 22:55   #25
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Z przyjemnością pragnę ogłosić wyniki rekrutacji. Troszkę trzeba było dłużej poczekać, ale powiem że warto było, b postać Darlara ładnie dopełniła watahę:

...w której skład wejdą postacie stworzone przez:

Liliel (ragabash/Milczący Wędrowiec)
MigdaelETher (ragabash/ Gnatożuj)
Darlara (Galliard/ Fianna)
Lunara (Theurg / Milczący Wędrowiec)
Johana Wathermana (Ahroun / Srebrny Kieł)


Zakładałem mało liczną Watahę (3, góra 4 graczy), jednak otrzymane postacie bardzo ładnie "zazębiały się" Patronatami, Szczepami oraz, co najważniejsze, klimatami. Tyko jeden otrzymany koncept byłem zmuszony z przykrością odrzucić, nie ze względu na "przeludnienie" ale na niestety mijanie się bardzo z moim wyobrażeniem na pewne elementy biografii. Podsumowując, nieco obawiam się składu liczniejszego niż planowałem, jednak myślę że nie będzie to stanowiło większego problemu. Trafienie klimatów postaci w moje oczekiwania wiąże się jednak z rozbudowaniem wątków osobistych - nie zakładajcie wiec zbyt szybko ciepłej bielizny bo się przegrzejecie. Wyprawa na szczyty Ałtaju odwlecze się kilka dni

Na koniec lania WoDy dodam tylko, że mojego posta rozpoczynającego sesję spodziewajcie się do końca tygodnia.

WAŻNE: Jutro otworzę temat Komentarzy gdzie opisze ducha który opiekuje się waszą Watahą oraz mówimy kwestie organizacyjne Mile widziane by było, gdybyście w ciągu tego tygodnia dogadali relacje między waszymi postaciami, mile widziane będzie jakieś krótkie portfolio na temat bohaterki lub bohatera w wspomnianym temacie.
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel

Ostatnio edytowane przez Ratkin : 04-08-2009 o 23:14.
Ratkin jest offline