Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2009, 16:43   #2
darlar
Banned
 
Reputacja: 1 darlar nie jest za bardzo znany
Zagrałbym w Transformersy bo jestem ich wielkim fanem. Niemniej uważam, że Beast Wars ssie, i to po całej linii. Od robota zmieniającego się w misia pandę zdecydowanie wolałbym jakiś szybko śmigający pojazd. I fabuła bardziej hardcore'owa też by mnie nie uraziła. Może coś w klimacie późnego Generation 1, pierwszej fabularki, albo pełnometrażówki z 86'tego? "Rokandrolowa" rozwałka na całego to jest coś, W takie coś bym zagrał od razu ^ ^ w beast wars wszyscy byli po prostu plastikowi, a sama seria była moim zdaniem adresowana [ciach], bądź poniżej piątego roku życia.

Ps: TF 2 też ssie....

[media]http://www.youtube.com/watch?v=zaEWLuVJee0[/media]


Nie twoja sprawa czy ktoś jest chory na mózg dzieckiem czy nie. Ostatni raz znoszę takie nietolerancyjne sformułowania czy metafory ... zwłaszcza o dzieciach chorych na mózg. Powinno się poddać pod rozwagę czy chorym jest ktoś kto używa takich sformułowań, czy rzeczywiście owe cytując Ciebie "dzieci chore na mózg". Nigdy więcej nie chcę widzieć podobnej metafory. BO TO NIE JEST ŚMIESZNE:/.

- merill -


To nie miało być śmieszne. Ten serial jest po prostu smutny, żałosny i dobijający
 

Ostatnio edytowane przez darlar : 08-08-2009 o 15:49.
darlar jest offline