Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2009, 20:47   #14
kayas
 
Reputacja: 1 kayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwu
Hola, bo ja tu czuję zło wycelowane we mnie.
Po pierwsze: fakt ze przed "indiański" wstawiłem wielokropek coś znaczy, widze ze bede musial tłumaczyć: to znaczy że nie wiedziałem jak to ując, zastanowiłem się i coś napisałem. Potraktuj jak cudzysłów.
po drugie: Zrzynka nie, a na pewno nie ordynarna: pare szczegółów mi się nie podobało, wiec zmieniłem, chciałem to osadzić w znanym mi terenie. Nie przeczę ze nigdy bym tego nie wymyślił nie czytając wczesniej podręczników do Wampira i Wilkołaka ("hej, on je czytał!")
po trzecie: fraza "z tego co pamiętam" coś oznacza, nie?
po czwarte: szamanizm wiąże się TYLKO I WYLĄCZNIE z Azją, wiec nie mogłem przez szamanizm skojarzyć czegos z indianami
po piąte: czy tu się przypadkiem nie powinno zgłaszać? Z tego co pamiętam tak bylo.
po szóste: dobra, szotego nie ma, rozpędzilem sie.

Mam dwie KP, jak komuś nie przeszkadza "ordynarna zrzynka" to czekam jeszcze na 2-3, jak komuś sie przeszkadza to mozemy sie rozmówić na PW, z checią posłucham sugestii. To tyle.
 
__________________
Chcesz grać,a le nie znasz systemu WFRP II?
Szkoda, co?
Wal na 7704220 i opowiedz o postaci, zmienimy ja na liczby!
kayas jest offline