Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2009, 21:18   #15
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Zrzynka hmm... sam piszesz, o usunięciu tylko kilku szczegółów, ja rozumiem, ze byś tylko kilka zostawił, np te które Cię zainspirowały. Natomiast Ty nazywasz porostu inaczej rzeczy już wymyślone i nazwane czyt. Tradycja, która w Wilkołaku jest Litanią a w Wampirze Maskaradą. Więc no jak bym się starała nie widzę w tym systemie wiele autorskiego. Szamanizm tylko z Azją?! Co się stało z szamanami z Afryki czy Australii na ten przykład? Zapraszam poza tym do działu WoDa na LI, bo większość sesji dzieje się w Polsce właśnie, Wrocławiu czy Krakowie.Tak masz racje, ze tu należy się zgłaszać, dlatego poprosiłam Darlara, jako Op Świata Mroku żeby nie spamował, bo w jakimś stopniu temat rekrutacji zahaczył o moje kompetencje. Prawdziwa cnota krytyki się nie boi, nie prawdaż, więc nie rozumiem dlaczego od razu posądzasz nas o złe intencje. Mowa była o WoDie i Wilkołaku, a widząc co tu piszesz postanowiliśmy przybliżyć trochę taki fajny system jakim jest Wilkołak, bo nieznający go mogą na podstawie Twoich skrótów myślowych odnieść o nim mylne wrażenie czt. że to gra Indianami i niczym innym. Myślę, że już nikt więcej oftopować tu nie będzie, a przynajmniej ja życzę miłej gry i zapraszam do lepszego, głębszego poznania Wilkołaka, bo jest naprawdę ciekawym systemem.
 
__________________
Zagrypiona...dogorywajÄ…ca:(

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 05-08-2009 o 21:59.
MigdaelETher jest offline