Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2009, 22:19   #105
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Madman, czytasz mi w myślach, bo dziś zrobiłam sobie listę kto ile razy odpisał w ogóle w sesji i miałam dawać pierwsze ostrzeżenia.

Oficjalnie na NPC są Emma i Lynka
, też jest to napisane przy imionach ich postaci w panelu sesji.

Amm i Epimeteus mają ponad tygodniową obsuwę, natomiast Callisto ma dwa tygodnie obsuwy (z jednym zgłoszeniem w trakcie) - poza tym widziałam, że w innej sesji zgłaszała nieobecność, a do mnie odzywa się jeśli ją zapytam czy pisze.

Poza tym to szczerze mówiąc nie rozumiem pytania: w zasadach sesji na pierwszej stronie było napisane: piszemy min. 1 post na tydzień. Jeśli ktoś nie pisze to jego strata i akcja idzie dalej. Jeśli nie pisze nadal - wylatuje. NIE MA CZEKANIA (może to nie było dość wyraźnie napisane).

Cytat:
1.Częstotliwość pisania postów: minimum jeden post gracza na tydzień.
[...]
3. Jeśli gracz zniknie na więcej niż dwa tygodnie bez uprzedzenia zostanie usunięty z sesji.
Uwaga: jeden post tygodniowo (czyli tydzień od głównego posta MG) to MINIMUM a nie MAX!
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 05-08-2009 o 22:23.
Sayane jest offline