Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2009, 01:47   #28
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
Witam!
Przeczytawszy tytuł rekruty byłem bardzo ciekawy co znajdę w środku. Przeczytawszy wstęp, byłem usatysfakcjonowany, ale przeczytawszy resztę jestem zachwycony!

Jeżeli chodzi o system to powiem że nie jestem przekonany do żadnego. Ani młotek, ani DnD, ani nic kompletnie. A twój system nie dość że mnie zaciekawił to aż poderwał do próby stworzenia własnego autorskiego systemu w podobnych klimatach! Pogratulować ;]

Przechodząc do rzeczy, wstępnie się zgłaszam również, w Karcie zostało mi do uzupełnienia najważniejsza rzecz jaką jest Historia. Koncept mam na postać ofensywno - leczniczą.

Nadchodzi pytanie. Czy taki oto przykładowo czar:

1. Kula Energii – rzucający zaklęcie wytwarza w dłoni małą kulę energii którą może miotnąć w przeciwnika zadając mu obrażenia (Magia [mag] rzucającego – Odp. Magiczna celu +K6) /2 zaokrąglając w dół

nie będzie zbyt mocny jak na początek?

Chcę się zorientować mniej więcej od mechanicznej strony zaklęć ofensywnych, żeby wiedzieć czego się spodziewać.
Świadomy jestem że sama wybierasz graczom zaklęcia na początek, ale jak mam już rozpisywać się na temat zaklęć przeze mnie proponowanych to wolałbym mieć jakiś konkret.

Karta postaci będzie na meejlu przed terminem zakończenia rekrutacji, to na pewno !

EDIT:
I jeszcze jedno przy okazji: Jak to będzie ze zdobywaniem poziomów? Czy pod koniec przygoda postać osiągnie przykładowo 100 poziom doświadczenia, czy tylko 30? Jak szybko będzie można zdobywać kolejne poziomy?
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W

Ostatnio edytowane przez Korbas : 06-08-2009 o 01:58.
Korbas jest offline