Wątek: Yu-Gi-Oh
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2009, 15:37   #16
MrScoob
 
MrScoob's Avatar
 
Reputacja: 1 MrScoob ma wspaniałą reputacjęMrScoob ma wspaniałą reputacjęMrScoob ma wspaniałą reputacjęMrScoob ma wspaniałą reputacjęMrScoob ma wspaniałą reputacjęMrScoob ma wspaniałą reputacjęMrScoob ma wspaniałą reputacjęMrScoob ma wspaniałą reputacjęMrScoob ma wspaniałą reputacjęMrScoob ma wspaniałą reputacjęMrScoob ma wspaniałą reputację
Całkowicie zgadzam się z przedmówcą. Widziałem tutaj wiele nieprzychylnych opinii na temat gry i jestem szczerze zdziwiony... Porównując swoje doświadczenia z tą warcianką i postami niektórych osób mógłbym zaryzykować stwierdzeniem ,że zwyczajnie kłamiecie. Ale cóż o gustach się nie dyskutuje zamiast tego napiszę może co sam myślę o grze. Grałem w nią całkiem sporo czasu początkowo oryginalnymi kartami potem na krótki czas przerzuciłem się z kolegami na podrabiane decki, było tam tyle zajebistych kart, że się skusiłem. Grało się na prawdę cudnie, rozgrywka była nieprzewidywalna, czasami grało się po 5 godzin jedną rundę, a potem wyjeżdżałeś z eksodią . Gra jest IMO świetna
 
MrScoob jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem