Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2009, 00:42   #84
Only The Shadow
 
Reputacja: 1 Only The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodze
Wiem, że post pod postem nie ładnie wygląda, ale chciałem uwidocznić, że pojawiła się nowa, ważna informacja.

Wskrzeszamy sesję, tak więc proszę zainteresowanych z pośród graczy o potwierdzenie dalszego udziału, z jedną zmianą w zasadach: posty 1-2 na tydzień, ale muszą być obszerne. Jeśli ktoś ma zamiar spowalniać rozgrywkę, niech napisze, że niestety, ale rezygnuje.

Czekam na odpowiedzi w ciągu najbliższych dni, bo dość zastoju już mieliśmy.

Ogłosiłem też drugą turę rekrutacji i dostałem parę zgłoszeń, tak więc graczy którzy zrezygnują zastąpi się nowymi, coby pusto nie było
 
Only The Shadow jest offline