Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2009, 10:12   #23
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Mam pewną propozycję skierowaną zarówno do współgraczy jak i MG. Otóż na chwilę obecną gdy jedna z naszych postaci chce porozmawiać z drugą po prostu piszemy dialog, a właściwie nie wiemy za wiele o postaci drugiego gracza. Czy rzeczywiście tak by odpowiedziała, jak dokładnie by się zachowała itd. I wychodzi na to, że nasi bohaterowie mają coś w rodzaju "rozdwojenia charakteru", jeżeli rozumiecie co mam na myśli

Dlatego pomyślałem sobie, że dobrze by było omówić taki ewentualny dialog z drugim graczem przed napisaniem postu. Myślę, że sesji specjalnie to nie spowolni, bo przecież posty i tak pojawiają się po kilku dniach. A takie zgadanie się na gadu, czy PW co do rozmówek pomiędzy członkami załogi chyba dodało by tylko realizmu sesji. Tak przynajmniej uważam.

Oczywiście w kwestii krótkiej wymiany zdań typu: "-Hans uważaj na miny. -Ok" nie miałoby to sensu, ale przy czymś co można już nazwać dialogiem w moim mniemaniu byłoby wskazane. A wy co o tym myślicie?
 
Col Frost jest offline