Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2009, 23:30   #19
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Hmmm... myślałem, by po prostu zmniejszyc cały obrazek w Gimpie, przeskalować, ale..

Dobra, co mi radzicie- przeskalować cały, czy zachować tylko głowę? Boję się, ze jak cały zmniejszę, to będzie nieczytelny, ale nie wiem czy sama głowa może być...

EDIT: Dziś jednak nie zmienię avka, nie bijcie, zrobię to jutro jak tylko wstanę (czytajcie- o 12 ). Do tej pory taki zostanie, teraz i tak przegrałem pliki na penthdrive'a, przeskanowałem w poszukiwaniu wirusów, zainstalowałem Gimpa, teraz jeszcze to przegrać na kompa... :/

EDIT2: Nie zna ktoś dobrego zastępstwa dla PCP na Vistę? Bo z tego co wiem nie chodzi na tym systemie, a bez jakiegoś programiku ciężko

EDIT3: Wielgachny avek usunięty, nowy pójdzie jutro

EDIT4 dla Kerma : Możliwe, ale Gimp jest dobry i lubię go A o tym programiku co go podałeś to nigdy nie słyszałem, pan na informatyce inne aplikacje propagował...
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 10-08-2009 o 00:04.
Kaworu jest offline